מי אנחנו

חברת גשר סחר בינלאומי מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים לביצוע רכש גלובלי.
באמצעות פתרונות חכמים אנו נעזור לכם להוריד עלויות, תוך הגברת היעילות של שרשרת האספקה וקבלת המוצרים בהקדם האפשרי.

אנו מכירים את האתגרים העומדים בפני מנהלי רכש בארגונים, והודות לניסיון הרחב שלנו והיכרותנו עם הגורמים הרלוונטיים במדינות שונות בעולם, נוכל לספק לכם כלים שיסייעו לכם לעמוד בהצלחה באתגרים אלה, ולהשיג את היעדים שלכם במהירות - ובמחיר אטרקטיבי. צוות העובדים שלנו יסייע לכם לבנות שרשרת אספקה טובה יותר, ולהגיע לעמדת יתרון מול המתחרים.

הידע שלנו מוריד לכם עלויות

כיום, יותר מתמיד, הורדת עלויות היא מטרה חשובה במיוחד של יבואנים ויצואנים - כאמצעי מפתח להגדלת הרווחים. עם זאת, על מנת להוריד עלויות ברכש גלובלי, יש להכיר היטב את הסביבה העסקית במדינה שממנה מייבאים סחורה, וכן את הליכי הרכש, היבוא, השינוע, המכס וההובלה. בנוסף, איתור הספק המתאים אינו דבר פשוט - ודורש היכרות מוקדמת ומיומנות רבה בתחום.

מתוך מודעות גבוהה לגורמים אלה, בגשר סחר בנלאומי אנו מציעים לכם את כל השירותים הנדרשים כדי להשלים את התהליך בהצלחה - מאיתור הספק הטוב ביותר, דרך קביעת המחיר, אפיון המוצר ואופן התשלום, ועד עמידה בתנאים של הסכמי הסחר הבינלאומיים והובלה ושילוח באופן בטוח וזול. לקוחותינו הרבים יעידו על כך שהשיטה שלנו עובדת – ועוזרת להם להגדיל את הרווחיות של העסק.